تماس با ما

021-66697545

تلفن همراه

09125124676

نصب پارتیشن

نصب پارتیشن اداری دو جداره

نصب پارتیشن اداری بسیار حائز اهمیت می باشد. بطوریکه بیش از ۵۰% کیفیت محصول را تعیین مینماید. اسمبل و نصب هر محصول، بخش بسیار مهمی از مراحل تولید و عرضه آن بشمار می رود و چه بسیار محصولات که نه به خاطر کیفیت خود محصول بلکه صرفا بدلیل نداشتن مراحل نصب استاندارد و مشخص نتوانستند در بازار جایگاه خود را باز کرده و براحتی از گردونه تولید خارج شده اند. محصولات دکوراسیون و پارتیشن نیز شامل این حساسیت در نصب میشوند.

با وجود معابر و راهروهای باریک و محدودیت تردد تعمیراتی و ساخت به خصوص در محیط های کاری، اهمیت نصب پارتیشن اداری بسیار تعیین کننده میباشد. محصولات ما چه در پارتیشن های اداری و چه در دکوراسیون اداری به صورت مدولار تولید شده و این امکان را جهت نصبی آسان در کوتاهترین زمان مهیا کرده است.
پارتیشن‌ها در انواع پارتیشن دو جداره و پارتیشن تک جداره، در محل کارخانه تولید شده و در محل پروژه صرفا اسمبل و فیکس میگردد.

 

مزایای نصب پارتیشن اداری

- قابلیت تعبیه باند مخصوص عبور کانال های برق و شبکه در پارتیشن
- تعویض و تغییر پرکننده های سطح بدون نیاز به دمونتاژ کلی پارتیشن
- فابلیت استفاده از انواع کرکره های ولومی در پارتیشن بندی  به جهت تنظیم نور و رویت محیط
- قابلیت نصب انواع دربهای ریلی
- سطح کاملاٌ فلت استراکچر و سطوح پرکننده پارتیشن
- قابلیت رگلاژ طولی پارتیشن بعد از ساخت و در محل پروژه بین 0 تا 4سانتی متر
امروزه نصب پارتیشن ا با کاربرد پانل‌های شیشه‌ای مات در پارتیشن ‌بندی بسیار مرسوم شده است. شما می‌توانید این محصول را بسته به فضای خود سفارش دهید.

ابزار مورد نیاز جهت نصب پارتیشن ها:

دلر برقی، دلر شارژی و دلر هملتی می باشد، عمود بر، دستگاه پمپ باد و دستگاه تیلو پانچ اسمایپ به همراه جعبه ابزار کامل و متعلقات لازم دستگاه ها.
ابتدا باید پنل ها، قید ها و تبرک ها را از هم جدا کنیم و شروع به ساخت کنیم. قید های ۱۰ سانتی که برای ساخته شدن لت ها برش خورده است را به همراه تیرک های بلند PVC جدا کرده و آنها را با دستگاه اسکایپ و دلر شارژی  و پیچ به هم متصل می کنیم و پس از آن تیرک های بلند که دارای PVC می باشند به لت ها از کناره ها پیچ کرده و آن ها را به هم متصل می کنیم تا اسکلت کل شکل بگیرد. بعد از آن شروع به نصب کردن درب نموده تا درصورت لازم به علت جا به جا کردن رامت لت ها درب به آسانی در  جای خود قرار گیرد و آن را بتوان تنظیم نمود. پس از آن می توان شروع به بستن پنل نمود البته از قسمت پایین، تا در صورت نیاز شیب زمین را توسط پارتیشن بگیریم.

بعد از بستن پنل ها از قسمت پایین شروع به بستن قاب شیشه ها می کنیم که قاب شیشه ها حتما باید با شیشه ای که بر روی قاب بسته شده روی کار نصب شود و پس از بستن قاب ها میتوان پنل قسمت بالای قاب را روی شیشه ها در نظر گرفت و با پیچ اسکایپ یا میتوان از داخل به صورت گونیا پیچ کرد. بعد از اینکه نمای بیرونی کار را نصب کردیم می توانیم لت های پارتیشن را به زمین پیچ کرد و آنها را محکم ببندیم تا در صورت نیاز در زمان باز و بست درب لت ها، پارتیشن هیچ تکانی نخورد، بعد از بسته شدن نمای بیرونی کار می توانیم نمای پشت کار را به همان شکل بسته شدن نمای بیرونی دوباره تکرار کنیم.
پارتیشن های دوجداره به دلیل داشتن قطر ۱۳ سانتی توانایی ایستادگی بالایی را داراست به همین دلیل می توان این نوع پارتیشن را با دیوار های آجری، بتونی و گچی مقایسه کرد و به دلیل داشتن روکش های PVC طرح دار بر روی MDF ها، این پارتیشن قطعا ظاهر شکیل تری نسبت به دیگر دیوار ها دارد و جالب این است که به خاطر وجود پنجره و MDF ها، پارتیشن را میتوان به صورت تمام ام دی اف و یا تمام شیشه کرد، البته تمام این موارد بستگی به نوع استفاده و کاربرد آن در محیط اداره، دفتر و یا حتی منزل افراد دارد.

نمونه نصب پارتیشن

گالری تصاویر نصب پارتیشنهای اداری

جهت سفارش نصب پارتیشن اداری با ما تماس بگیرید:

تلفن ثابت 66697545-021
موبایل 09125124676


دیدگاه ها بسته شده اند.

error: Content is protected !!