تماس با ما

021-66697545

تلفن همراه

09125124676

قیمت پارتیشن

قیمت پارتیشن | قیمت انواع پارتیشن | قیمت پارتیشن دو جداره ام دی اف

 پارتیشن با فریم آلومینیوم با ام دی اف۶میل همراه باشیشه ساده ۶۵۰٫۰۰۰ ریال
 پارتیشن تک جداره با فریمآلومینیوم با ام دی اف ۱۶میل با شیشه ساده۹۰۰٫۰۰۰ ریال
 پارتیشن دوجداره با فریمآلومینیوم با ام دی اف ۶میل با شیشه ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال
 پارتیشن دوجداره با فریمآلومینیوم با ام دی اف ۱۶میل با شیشه ۱٫۸۰۰٫۰۰۰ ریال
پارتیشن دوجداره تمام ام دی اف با لبه پی وی سی با شیشه ساده۱٫۷۰۰٫۰۰۰ ریال
پارتیشن دوجداره تمام ام دی اف با لبه پی وی سی با شیشه مات۱٫۸۰۰٫۰۰۰ ریال
پارتیشن دوجداره تمام ام دی اف با لبه پی وی سی با شیشه ساده همراه با پرده کرکره ولومدار ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال

 توضیح: پارتیشن های تک جداره و دوجداره قابلیت نصب پرده و جاباجایی را دارا هستند.

چنانچه در انتخاب نوع پارتیشن اداری خود هرگونه سوال و یا مشاوره ای نیاز داشتید، میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان خبره ” آرین دکور ” بهره مند شوید.

تماس با آرین دکور: ۰۲۱۶۶۶۹۷۵۴۵

قیمت پارتیشن اداری

در محاسبه ی قیمت پارتیشن اداری، ارزش معماری هر محصول، تعیین کننده ی قیمت محصول میباشد. قیمت پارتیشن های اداری بسته به میزان مصرف مواد اولیه، نوع پارتیشن و کارایی آن محاسبه می گردد و دارای قیمت متفاوتی میباشند.
درقیمت پارتیشن اداری پایین بودن قیمت، تضمینی بر برآورده کردن نیازهای ما ندارد. همان طور که قیمت بالا نمی تواند تضمین کننده این باشد که ۱۰۰% نیاز ما را برطرف کند. در تولید پارتیشن های اداری در برخی موارد قیمت بالا میتواند دلایل فنی داشته باشد. بنابراین نمی توان ۲ محصول با قابلیت های متفاوت فنی را فقط بر اساس قیمت با یکدیگر مقایسه کنیم.
در طراحی های اداری و تولید پارتیشن اداری، ما ملزم به داشتن استانداردهای جهانی، دکوراتیو استاندارد و معماری کاربردی هستیم. تیم آرین دکور همواره به این موضوع توجه دارد که محیط کاری متعلق به افراد است و ما ملزم به فراهم کردن محیطی آرام با رعلیت استاندارهای جهانی برای آنها هستیم. باید توجه داشت که استفاده از متریال و پارتیشن های غیر استاندارد شرکت ها را دچار مشکل کرده و در نهایت کاربری مورد نیازشان ایجاد نمی شود. پس انتخاب محصولی استاندارد و با قیمتی مناسب، می تواند ما را در ایجاد محیطی استاندارد و مناسب یاری رساند.

قیمت پارتیشن

قیمت پارتیشن

کیفیت پارتیش اداری آرین دکور

محصولات گروه تولیدی آرین دکور علاوه بر کیفیت بالا دارای قیمت مناسب میباشد که نه تنها بیشتر از رقیبان خود نمی باشد، بلکه در بعضی موارد کمتر نیز می باشد. در تولید پارتیشن اداری بسیار مهم است که محصول دارای یک استاندارد کیفی مشخصی باشد. کیفیت محصولات آرین دکور را میتوان با کیفیت یک کار کاملا سفارشی با بالاترین استاندارد و در تمامی موارد بسیار فراتر از سایر محصولات ایرانی دانست. گروه تولیدی آرین دکور علاوه بر تامین کامل نیاز معماری و کاربری اداری محیط هر پروژه، با خلاقیت و سطح کیفیت بالای محصولات خور، نهایت رضایت مشتری را نیز تامین می نماید. ما با پیشنهادهای متنوع و کابردی، ایده های جدیدی را پیش روی مشتری قرار میدهیم و ابداع و طراحی مدل های کاربردی پارتیشن اداری و فرنیچر اداری در گروه آرین دکور همواره ادامه خواهد داشت.

error: Content is protected !!